Özellikler


Kolayca Öğrenin, Kolayca Öğrenmelerini Sağlayın

Çağdaş iş hayatında eğitim konusunun önemi gitgide daha da artıyor. Mobil dünyanın baş döndüren hızıyla birlikte bilgiye ulaşma süresi kısalırken, kaliteli ve kolay ulaşılabilir eğitim ihtiyacı her zamankinden daha önemli hale geliyor.

İşte bu noktada sizleri Ofis Akademi'ye ve yepyeni bir eğitim deneyimine davet ediyoruz. Kurumsal ve kişisel olarak eğitim dağarcığınızı geliştirmenin yanı sıra eğitim yönetim hizmetinden de faydalanabilmeniz için Ofis Akademi'yi hayata geçirdik.

Kurumsal eğitim konusuna sadece içerik penceresinden değil yönetim yönünden de bakarak kolay idare edilebilen ve hızlı sonuç alınabilen bir sistemi huzurlarınıza getirdik. Özellikle İK ve Eğitim departmanları olmayan kurumlara ekonomik ve kullanışlı bir alternatif oluşturduk. Ofis Akademi'ye kolayca üye olup, eğitim izlemeye ve atamaya başlayabileceksiniz. Mobil dünya ile de uyumlu olan platformumuzu her yerden kullanabileceksiniz.

 

 

     
             
İçerik Kalitesi   Kurumsal Ya da Kişisel   Eğitim Atama   Raporlama

İster katalog eğitimleri ister ücretsiz eğitimler olsun içerik kalitesini önemsiyoruz, kategorilerimiz zengin, içeriklerimiz sağlam!

 

Bir yönetici olarak ekibinize kolayca eğitim ataması yapabileceğiniz gibi kişisel olarak da eğitimlerden faydalanabilirsiniz!

 

Sitemizdeki  paketlerinden birine kolayca üye olduktan sadece e-posta adresleri girerek ekibinizin eğitimlerden faydalanmasını sağlayın. Tüm işlemler birkaç dakika sürer!

 

Aldığınız ya da atadığınız eğitimlerdeki performanslar ne seviyede, en çalışkan departmanlar hangileri, en çok ilgi gören eğitimler nelerdir gibi soruların cevabına ulaşmak artık çok kolay!

     
             
Ekonomik Çözüm   Her Yerden Ulaşım   Sertifika Olanağı   Farklı Eğitimler
İşletmenizin büyüklüğüne göre istediğiniz pakedi seçin,  bütçeniz dahilinde ekibinize kaliteli eğitimler sağlayın.   Mobil uyum özelliği sayesinde platformumuza istediğiniz yerden akıllı cep telefonu ya da tabletle de rahatlıkla ulaşabilirsiniz.    Çok yakında tamamladığınız eğitimlerle ilgili dijital sertifika alma şansına sahip olacaksınız. İsterseniz baskı versiyonlarına da ulaşabileceksiniz.   Ofis Akademi'de sadece video eğitimler değil webinar ve yerinde eğitimler de yakında hizmetinizde olacak.
             
     
             
Referans Farkı   Özelleştirebilme   Kolay ve Güvenli Ödeme   Destek Farkı
Türkiye'de uzun yıllardır uzaktan eğitim alanında faaliyet gösteren Advancity tecrübesini konusunda uzman eğitmenlerin kalitesiyle birleştiriyor.   Ofis Akademi'de eğitimlere kendi eğitim dökümanlarınızı da ekleyebilirsiniz, sayısız döküman formatı desteği ve video linki gömme özelliği sistemimizde!   Ödemelerinizi aylık olarak tekrarlayan biçimde güvenle ayarlayıp, her ay yenileme prosedürü olmadan kullanabilirsiniz.Üstelik limitiniz bloke olmaz!   Ofis Akademi, destek konusunda yurdumuzda ayrıcalıklı bir konuma sahip olan Advancity'nin müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımını video eğitim dünyasına taşıyor.